Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Feroglobin B12 caps. N30 Zoom

Feroglobin B12 caps. N30

Laokood: 2
Toidulisand Feroglobin®B12 kapslid N30.
Feroglobin B12 on toidulisand, mis aitab tagada normaalse vereloome, pakub organismile optimaalses koguses rauda ning sisaldab B-grupi vitamiine ja mineraalaineid. Raud aitab kaasa vere punaliblede ja hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Feroglobin B12 kapslist vabanevad vereloomeks vajalikud ained organismi järk-järgult ja ühtlaselt.

Saadavus: Olemas

16,70 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  Raudne toidulisand Sinu tervise heaks!

  Toidulisand Feroglobin®B12 aitab tagada normaalse vereloome, pakub organismile optimaalses koguses rauda ning sisaldab B-grupi vitamiine ja mineraalaineid.

  Feroglobin®B12 otstarbeks on organismi varustamine vereloomeks eluliselt vajalike ainetega. Liigse ja kahjuliku raua toime eest maos kaitseb spetsiaalne toimeaineid aeglaselt vabastav Feroglobin®B12 kapsel. Vereloomeks vajalikud ained vabanevad organismi järk-järgult ja ühtlaselt. Selline balansseeritud preparaat on eriti sobiv rasedatele ja viljakas eas naistele.

  Vereloomeks vajalik preparaat on sobilik ka sportlastele ja taimetoitlastele. Raud tõstab organismi vastupanuvõimet infektsioonidele ning suurendab psüühilist töövõimet.Tsink on oluline, et hoida hemoglobiini taset.Vask on vajalik raua imendumiseks. B-grupi vitamiinid on asendamatud vereloomes.

  Feroglobin®B12 kapslid:

  - parandavad söögiisu

  - rikastavad toitu rauaga

  - soodustavad vere punaliblede ja hemoglobiini moodustumist

  - ei ärrita magu.

  Tootja: Vitabiotics Ltd.,Apsley Way, London, Suurbritannia

  Esindaja Eestis: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A Tallinn 11317

Koostis

  Toidulisand Feroglobin®B12 30 kapslit

  Netokogus 19g

   

  KASUTAMINE:

  Võtke iga päev 1 kapsel päevas peamise söögikorra ajal koos veega.

   

  HOIATUSED:

  Kapslid ei ole mõeldud närimiseks. Toidulisandit ärge võtke tühja kõhuga. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku elustiili. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25°C.

  Üks Feroglobin®B12 kapsel sisaldab:       %NRV
   Raud 17 mg     121 
   Tsink 12 mg     120 
   Vitamiin B6  5 mg     357 
   Vask  1000 µg     100 
   Foolhape (Vitamiin B9) 400 µg     200 
   Vitamiin B12  10 µg     400 

   

   

  %NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV - Nutritional Reference Value)

  ** - NRV ei ole kindlaks tehtud

  mg - milligramm

  µg - mikrogramm

   


   

  Koostisosad: emulgaator rasvhapete sahharoosestrid, paakumisvastane aine magneesiumsilikaat, emulgaator oksüdeeritud tärklis, stabilisaator  hüdroksüpropüülmetüültselluloos, raud(II) fumaraat, kapsli kest želatiin, tsinksulfaat, püridoksiinvesinikkloriid, vasksulfaat, pteroüülmonoglutamiinhape, tsüanokobalamiin.

KKK

  K: Kuidas Feroglobin®B12 kapsleid tarvitatakse?

  V: Võtke iga päev 1 kapsel peamise söögikorra ajal koos veega. 

  NB! Kapslid ei ole mõeldud närimiseks. Toidulisandit ärge võtke tühja kõhuga. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25 º

Võivad veel pakkuda huvi