Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Hye silmatilgad 10ml Zoom

Hye silmatilgad 10ml

Laokood: 76
Hye® libestav silmalahus 0,4% naatriumhüaluronaadiga.
Pudel 10ml

Hye® silmalubrikant. Naatriumhüaluronaadi niisutav ja kaitsev omadus leevendab kuivus- ja põletustunnet ning võõrkeha aistingut silmades, mida võivad põhjustada keskkonna elemendid nagu tuul, päike, kuiv õhk, soolane vesi, suits, liigne valgus, konditsioneer, küte, pikaajaline arvuti kasutamine või silma operatsioon, konjunktiviit, kontaktläätsede kasutamine.
Naatriumhüaluronaadil on mukomimeetiline, mukoadhesiivne ja elastne omadus, mis aitab parandada pisarakile stabiilsust ja seeläbi hoiab silma pinna niiskena.

Saadavus: Hetkel otsas

5,82 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  Naatriumhüaluronaadi niisutav ja kaitsev omadus leevendab kuivus‐ ja põletustunnet ning võõrkeha aistingut silmas, mida võivad põhjustada keskkonnategurid nagu tuul, päike, soolane vesi, suits, kuiv õhk, konditsioneer, liigne valgus, pikaajaline arvuti kasutamine või mehaanilised tegurid nagu kontaktläätsede kasutamine või silmaoperatsioon.

  Naatriumhüaluronaadil on mukomimeetiline ja ‐adhesiivne omadus, mis aitab parandada pisarakile stabiilsust ja elastsust ning hoiab seeläbi silma pinna niiskena.

  Tootja: Farmigea S.p.A., Via G.B. Olivia, 6/8, 56121 Pisa, Itaalia

  Esindaja Eestis: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A Tallinn 11317

Koostis

  Koostis: naatriumhüaluronaat 0,4%, kahealuseline naatriumfosfaat, ühealuseline naatriumfosfaat, naatriumkloriid, naatriumedetaat, bensalkooniumkloriid, süstevesi.

KKK

  K: Kuidas Hye® silmalahust (10ml taaskasutatav pudel) kasutatakse?

  V: Kasutamine: tilgutage silma 1 tilk korraga 2‐3 korda päevas. Vältige tilguti otsa kokkupuutumist silmaga. Harvadel juhtudel võib peale Hye silmalahuse
  kasutamist esineda ajutist hägusust, seepärast on soovitatav oodata mõni sekund enne igasugust tegevust. Pärast Hye silmalahuse kasutamist oodake 10‐15 minutit enne, kui manustate silma mingeid muid välispidiseid silmapreparaate. Mitte kasutada, kui pakend on kahjustatud. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

  K: Kuidas Hye® silmalahust (10ml taaskasutatav pudel) säilitatakse?

  V: Pärast avamist on toode kasutuskõlblik 30 päeva. Hoida laste eest nähtamatus ja kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril alla +25°C. Mitte kasutada pärast säilivusaja lõppu. 

Võivad veel pakkuda huvi