Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Hye silmatilgad 20 x 0,5ml Zoom

Hye silmatilgad 20 x 0,5ml

Laokood: 77
Hye®säilitusainete vaba libestav silmalahus 0,4% naatriumhüaluronaadiga.
20 taassuletavat 0,5ml ampulli

Hye® silmalubrikant. Naatriumhüaluronaadi niisutav ja kaitsev omadus leevendab kuivus- ja põletustunnet ning võõrkeha aistingut silmades, mida võivad põhjustada keskkonna elemendid nagu tuul, päike, kuiv õhk, soolane vesi, suits, liigne valgus, konditsioneer, küte, pikaajaline arvuti kasutamine või silma operatsioon, konjunktiviit, kontaktläätsede kasutamine.
Naatriumhüaluronaadil on mukomimeetiline, mukoadhesiivne ja elastne omadus, mis aitab parandada pisarakile stabiilsust ja seeläbi hoiab silma pinna niiskena.
Kuna toode ei sisalda säilitusaineid sobib see kasutamiseks ka tundlike silmade korral ning kontaktläätsedega.

Saadavus: Hetkel otsas

8,38 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  Naatriumhüaluronaadi niisutav ja kaitsev omadus leevendab kuivus- ja põletustunnet ning võõrkeha aistingut silmades, mida võivad põhjustada keskkonna elemendid nagu tuul, päike, kuiv õhk, soolane vesi, suits, liigne valgus, konditsioneer, küte, pikaajaline arvuti kasutamine või silma operatsioon, konjunktiviit, kontaktläätsede kasutamine.

  Naatriumhüaluronaadil on mukomimeetiline, mukoadhesiivne ja elastne omadus, mis aitab parandada pisarakile stabiilsust ja seeläbi hoiab silma pinna niiskena. Kuna toode ei sisalda säilitusaineid sobib see kasutamiseks ka tundlike silmade korral ning kontaktläätsedega.

  Tootja: Farmigea S.p.A., Via G.B. Olivia, 6/8, 56121 Pisa, Itaalia

  Esindaja Eestis: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A Tallinn 11317

Koostis

  Koostis: naatriumhüaluronaat 0,4%, kahealuseline naatriumfosfaat, ühealuseline naatriumfosfaat, naatriumkloriid, süstevesi.

KKK

  K: Kuidas Hye® silmalahust (20 taassuletavat ampulli) kasutatakse?

  V: Tilgutada silma 1 tilk 2-3 korda päevas. Avatud ampulli saab uuesti sulgeda ning see on kasutuskõlblik 12 tunni jooksul. Vältige tilguti otsa kokkupuutumist silmaga. Harvadel juhtudel võib peale silmalahuse kasutamist esineda ajutist hägusust, seepärast on soovitatav oodata mõni sekund enne igasugust tegevust. Teiste silmatilkadega koos kasutades jätke erinevate preparaatide kasutamise vahele umbes 10-15 minutiline paus. Mitte kasutada, kui pakend on kahjustatud. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

  K: Kuidas Hye® silmalahust (20 taassuletavat ampulli) sälititakse?

  V: Pärast avamist on ampull kasutuskõlblik 12 tundi. Hoida laste eest nähtamatus ja kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril alla +25°C. Mitte kasutada pärast aegumistähtaega. 

Võivad veel pakkuda huvi