Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Lepicol Lighter 3g N30 Zoom

Lepicol Lighter 3g N30

Laokood: 86
Toidulisand Lepicol® Lighter. Pulber 30x3g. Netokogus 90g.

Toidulisandi Lepicol® Lighter koostises sisalduv glükomannaan aitab vähendatud kalorsusega dieedi raames kaasa kaalukaotusele. Glükomannaani kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 3 g glükomannaani kolme ühegrammise annusena koos 1–2 klaasi vee või mahlaga enne sööki. Lepicol® Lighter sisaldab kroomi, mis aitab hoida vere normaalset glükoositaset. Lepicol® Lighteris sisalduvad koostisosad aitavad taastada soolestiku tasakaalu, toetada soolestiku tööd, pehmendada soolesisu ning vähendatud kalorsusega dieedi raames aitavad kaasa kaalukaotusele.

Aegumine: 31.05.2022.a.

Saadavus: Hetkel otsas

23,55 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  Kuigi ülekaal ei ole alati ainult valede söömisharjumuste ja vähese liikuvuse tulemus, on elustiilivalikutel sellele väga suur mõju. Vajalik on piisava hulga kiudainete saamine igapäevaselt, sest kiudained on olulised nii kaalulangetuse juures kui ka seedimise korras hoidmisel.

  Kõrbe - teelehe seemnekestade pulber sisaldab kiudainet, mis moodustab veega segamisel geelitaolise massi. Mööda seedetrakti allapoole liikudes muudab geelitaoline mass väljaheite selle veesisaldust suurendades pehmemaks. Samal ajal muudab kõrbe-teelehe seemnekest sooleseina libedamaks, mis samuti soodustab väljaheite liikumist sooles.

  Piimhappebakterid kuuluvad inimorganismi normaalsesse mikrofloorasse. Neil on oluline roll soolestiku normaalse mikrofloora tasakaalu säilimisel ja soolestiku normaalsel funktsioneerimisel.

  Glükomannaan aitab vähendatud kalorsusega dieedi raames kaasa kaalukaotusele.

  Kroom aitab hoida vere normaalset glükoositaset.

  Tootja: Probiotics International Ltd (Protexin) Lopen Head, Somerset, Inglismaa.

  Esindaja Eestis: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A Tallinn 11317

Koostis

  Toidulisand Lepicol® Lighter pulber 30x3g

  Netokogus 90g

   

  KASUTAMINE:

  Täiskasvanud:

  Üks pakike (3g) 3 korda päevas. Segada 1 pakike (3g) 1-2 klaasi vee või mahlaga ja juua 10 minutit enne sööki.

  HOIATUSED:

  Lepicol® Lighter tuleb manustada piisava koguse vedelikuga, et tagada aine jõudmine makku ja vältida lämbumisohtu. Diabeedihaiged peaksid enne Lepicol® Lighter pulbri kasutamist konsulteerima oma raviarstiga.

  Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Iga kasutuskorra kohta on vajalik juua piisav kogus vedelikku.Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on tasakaalustatud ja mitmekülgne toiitumine, regulaarne füüsiline aktiivsus ja tervislik elustiil. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25°C kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

  Sobib kasutamiseks taimetoitlastele. Gluteenivaba.

  Lepicol® Lighter pulber sisaldab:  Üks kotike (3g)  / Kolm kotikest
  (3x3g)
  %NRV
  Kõrbe-teelehe seemnekestade pulber (Plantago ovata/ispaghula) 1,05 g / 3,15 g **
  Glükomannaan  1,92 g / 5,76 g **

  Piimhappebakterite liigid:

  Lactobacillus casei PXN37
  Lactobacillus rhamnosus PXN54
  Lactobacillus acidophilus PXN35
  Lactobacillus bulgaricus PXN39
  Streptococcus thermophilus PXN66
  Bifidobacterium breve PXN25
  Bifidobacterium longum PXN30

  30 mg / 90 mg  **

  Kroom

  50 μg / 150 μg  125/375 

   

   

  %NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV - Nutritional Reference Value)

  ** - NRV pole kindlaks tehtud

  g - gramm

  mg - milligramm

  μg - mikrogramm

  Lepicol® Lighter 3x3g sisaldab 1,8 miljardit (1,8x109) CFU* (CFU - Colony Forming Unit)

  * Pesa moodustav ühik


   

  Koostisosad: kõrbe-teelehe seemnekestade pulber (Plantago ovatalispaghula), glükomannaan (Rivieri titaanjuure glükomannaan), piimhappebakterite liigid: Lactobacillus casei PXN37, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Lactobacillus acidophilus PXN35, Lactobacillus bulgaricus PXN39, Streptocossus thermophilus PXN66, Bifidobacterium breve PXN25, Bifidobaterium longum PXN30, kroompikolinaat.

  *Toode võib sisaldada soja jääke.

KKK

  K: Kuidas Lepicol® Lighter pulbrit tarvitatakse?

  V: Võtke pulbrit vastavalt 

  - täiskasvanud

  Üks pakike (3g) 3 korda päevas. Segada 1 pakike (3g) 1-2 klaasi vee või mahlaga ja juua 10 minutit enne sööki.

  Lepicol® Lighter tuleb manustada piisava koguse vedelikuga, et tagada aine jõudmine makku ja vältida lämbumisohtu. Diabeedihaiged peaksid enne Lepicol® Lighter pulbri kasutamist konsulteerima oma raviarstiga.

  NB! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on tasakaalustatud ja mitmekülgne toitumine, regulaarne füüsiline aktiivsus ja tervislik elustiil. Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25°C kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Võivad veel pakkuda huvi