Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Superfoods Hippophaes caps. N30 Zoom

Superfoods Hippophaes caps. N30

Laokood: 103
SUPERFOODS® HIPPOPHAES
Toidulisand. Kapslid N50. Netokogus 32g.

SUPERFOODS® HIPPOPHAES kapslid sisaldavad kõrgekvaliteetset astelpajuseemneõli.
Astelpajuseemneõli on kõrge E-vitamiini, karotenoidide ning oomega-3-rasvhapete sisaldusega. Astelpajuviljade koostisse kuuluvad: vitamiinid karotenoidid, bioflavonoidid, mineraalained ja asendamatud rasvhapped. Astelpajul on üldtoniseeriv ja immuunsüsteemi toetav toime eelkõige tänu kõrgele antioksüdantide sisaldusele. Astelpaju sobib tarvitada vitamiini- ja mineraalainerikka üldtugevdava vahendina ka kevadväsimuse ja üldise kurnatuse korral. Astelpaju koostises sisalduvad bioflavonoidid aitavad kaasa seedetrakti ja südame-veresoonkonna tööle. Looduslikud karotenoidid aitavad kaasa naha normaalsele talitlusele.

Saadavus: Olemas

17,85 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  SUPERFOODS® HIPPOPHAES kapslid sisaldavad kõrgekvaliteetset astelpajuseemneõli. Astelpajuseemneõli on kõrge E-vitamiini, karotenoidide ning oomega-3-rasvhapete sisaldusega. Astelpajuviljade koostisse kuuluvad: vitamiinid karotenoidid, bioflavonoidid, mineraalained ja asendamatud rasvhapped. Astelpajul on üldtoniseeriv ja immuunsüsteemi toetav toime eelkõige tänu kõrgele antioksüdantide sisaldusele. Astelpaju sobib tarvitada vitamiini- ja mineraalainerikka üldtugevdava vahendina ka kevadväsimuse ja üldise kurnatuse korral. Astelpaju koostises sisalduvad bioflavonoidid aitavad kaasa seedetrakti ja südame-veresoonkonna tööle. Looduslikud karotenoidid aitavad kaasa naha normaalsele talitlusele.
Koostis

  Toidulisand SUPERFOODS® HIPPOPHAES 

  Kapslid N30. Netokogus 16,5g

   

  KASUTAMINE:

  Võtke iga päev 1 kapsel peamise söögikorra ajal koos veega. 

  HOIATUSED:

  Toidulisandit ärge võtke tühja kõhuga! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25°C.

  Üks  kapsel sisaldab:       %NRV

  Astelpajuseemneõli 18:1
  (vastab 6300 mg droogile)

  350 mg     **
   
   

  %NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV - Nutritional Reference Value)

  ** - NRV ei ole kindlaks tehtud

  mg - milligramm


  Koostisosad: vesi, astelpajuseemneõli  (Hippophae rhamnoides), kapsli kest želatiin, niiskusesäilitaja glütserool. 

KKK

  K: Kuidas SUPERFOODS® GOJI kapsleid tarvitatakse?

  V: Võtke iga päev 1 kapsel peamise söögikorra ajal koos veega.

  NB! Toidulisandit ärge võtke tühja kõhuga. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25˚C.