Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Superfoods Hippophaes + Papaya plv. N20 Zoom

Superfoods Hippophaes + Papaya plv. N20

Laokood: 104
SUPERFOODS® HIPPOPHAES & PAPAYA
Toidulisand magusainega. Suukaudne pulber N20. Netokogus 70g.

SUPERFOODS® HIPPOPHAES + PAPAYA suukaudne pulber sisaldab astelpaju viljade kuivekstrakti, mille väärtus seisneb vitamiinirikkuses ja papaia pulbrit, mis on rikas vitamiinide, mineraalainete ja ensüümide poolest. Astelpajus ja papaias sisalduv C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

Saadavus: Olemas

16,60 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  SUPERFOODS® HIPPOPHAES + PAPAYA pulber sisaldab astelpaju viljade kuivekstrakti, mille väärtus seisneb vitamiinirikkuses ja papaia pulbrit, mis on rikas vitamiinide, mineraalainete ja ensüümide poolest. Astelpajus ja papaias sisalduv C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

  Tootja: GP HELLENIC SOIL Ltd., Kolokotroni 6, Nikosia1101, Küpros

  Esindaja Eestis: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A Tallinn 11317

Koostis

  Toidulisand SUPERFOODS® HIPPOPHAES & PAPAYA

  Suukaudne pulber N20. Netokogus 70g

   

  KASUTAMINE:

  Lapsed alates 14-eluaastast ja täiskasvanud: 1-3 pakki pulbrit päevas, 2 tundi enne või 2 tundi peale söögikorda. 1 pakikese sisu korraga ilma veeta sisse võtta. Pulber lahustub suus.

  HOIATUSED:

  Toidulisandit ärge võtke tühja kõhuga! Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25°C.

  Üks suukaudne pulber 3,5 g sisaldab:       %NRV

  Papaia pulber

  3000 mg     **

  Astelpaju viljade kuivekstrakt
                          sealhulgas vitamiin C

  120 mg
  12 mg
   
   

  %NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV - Nutritional Reference Value)

  ** - NRV ei ole kindlaks tehtud

  mg - milligramm


  Koostisosad: papaia vilja pulber (Carica papaya L.), stabilisaator maltodekstriin, astelpaju viljade kuivekstrakt (Hippophae rhamnoides L.), paakumisvastane aine amorfne ränidioksiid,  lõhna- ja maitseaine metsamarjad, L-askorbiinhape, magusaine suklaroos.

KKK

  K: Kuidas SUPERFOODS® HIPPOPHAES & PAPAYA kapsleid tarvitatakse?

  V: Lapsed alates 14-eluaastast ja täiskasvanud: 1-3 pakki pulbrit päevas, 2 tundi enne või 2 tundi peale söögikorda. 1 pakikese sisu korraga ilma veeta sisse võtta. Pulber lahustub suus.

  NB! Toidulisandit ärge võtke tühja kõhuga. Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Mitte tarvitada peale kehtivusaja lõppu! Säilitada kuivas, temperatuuril kuni 25˚C.