Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Xiloial mono silmatilgad 20 x 0,5ml Zoom

Xiloial mono silmatilgad 20 x 0,5ml

Laokood: 79
Xiloial® mono niisutav ja libestav silmalahus naatriumhüaluronaadi ja TSP-ga.
20 taassuletavat 0,5ml ampulli

Xiloial® niisutab efektiivselt silma ja stabiliseerib pisarakilet, kaitseb silma sarvkesta. Xiloial® kaitseb silma väliskeskkonna ärritavate tegurite (tuul, päike, suits, kuiv õhk) eest ning vähendab neist tingitud silmade kuivust ning ebamugavustunnet ja silmade ärritust. Xiloial® aitab vältida nägemis-stressi (liigne arvuti kasutamine) ja niisutab ning libestab silma ka mehaaniliste faktorite (kontaktläätsed, silmaoperatsioonid) järgselt.

Saadavus: Hetkel otsas

8,74 €
Tootekirjeldus

  Kirjeldus

  Xiloial® niisutab efektiivselt silma ja stabiliseerib pisarakilet, kaitseb silma sarvkesta.

  Xiloial® kaitseb silma väliskeskkonna ärritavate tegurite (tuul, päike, suits, kuiv õhk) eest ning vähendab neist tingitud silmade kuivust ning ebamugavustunnet ja silmade ärritust.

  Xiloial® aitab vältida nägemis-stressi (liigne arvuti kasutamine) ja niisutab ning libestab silma ka mehaaniliste faktorite (kontaktläätsed, silmaoperatsioonid) järgselt.

  Tootja: Farmigea S.p.A., Via G.B. Olivia, 6/8, 56121 Pisa, Itaalia

  Esindaja Eestis: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A Tallinn 11317

Koostis

  Koostis: naatriumhüaluronaat, TS-polüsahhariid, mannitool, kahealuseline naatriumfosfaat, ühealuseline naatriumfosfaat, süstevesi.

KKK

  K: Kuidas Xiloial® mono niisutavat ja libestavat silmalahus (20 taassuletavat ampulli) kasutatakse?

  V: Tilgutada silma 1 tilk korraga, vastavalt vajadusele. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Avatud ampulli saab uuesti sulgeda ning on kasutuskõlblik 12 tunni jooksul. Vältige tilguti otsa kokkupuutumist silmaga. Harvadel juhtudel võib peale silmalahuse kasutamist esineda ajutist hägusust, seepärast on soovitatav oodata mõni sekund enne igasugust tegevust. Teiste silmatilkadega koos kasutades jätke erinevate preparaatide kasutamise vahele umbes 10-15 minutiline paus. Mitte kasutada, kui pakend on kahjustatud. Ärge kasutage, kui olete allergiline mõne koostisosa suhtes. Ainult välispidiseks kasutamiseks

  K: Kuidas Xiloial® mono niisutavat ja libestavat silmalahus (20 taassuletavat ampulli) säilitatakse?

   V: Pärast avamist on avatud ampull kasutuskõlblik 12 tundi. Hoida laste eest nähtamatus ja kättesaamatus kohas. Hoida temperatuuril alla +25°C. Mitte kasutada pärast aegumistähtaega.

   

Võivad veel pakkuda huvi