Alates 50 € tellimus
saatekuluta

Kampaania

*Ostes apteekidest Taula Pharma OÜ poolt turustatavaid tooteid, millel on unikaalse koodiga kampaania kleeps, võite võita Taula Pharma e-poest tooteid 50.- euro väärtuses. Loosimises osalemiseks võite registreeruda iga kuu uute unikaalsete koodidega, kuid ühe koodiga on võimalik registreeruda üks kord.
Palun kirjutage soovitud toodete lahtrisse oma kogemustest Vitabioticsi toodetega. Huvitavamate kirjutiste autorite vahel loositakse iga kuu täiendavalt üks võitja, kes saab auhinnaks ühe Aloe Vera geeli. Sobivate kirjutiste puudumisel jätab korraldaja endale õiguse lisaauhinda mitte välja anda.
Kampaania reeglid.
1. Kampaania ja auhinnad korraldab: Taula Pharma OÜ, Pärnu mnt 160A 11317 Harjumaa, registrikood: 11277584, telefon: 55513134, e-mail: info@taulapharma.ee (edaspidi korraldaja).
2. Loosimised korraldab: Taula Pharma OÜ
3. Kampaania ala: Eesti Vabariik
4. Kampaania algus- ja lõpukuupäev
Alguskuupäev: 01.01.2022
Lõpukuupäev: 31.12.2022

5. Kampaania võidufond: 50.- euro eest kaupa ühes kuus Taula Pharma OÜ e-poe hindades. Kampaania jooksul (01.01.2020-31.12.2020) loositakse välja 12 võitjat, kes võivad valida Taula Pharma OÜ e-poest tooteid 50.- euro väärtuses. Lisaks loositakse kampaania perioodil kogemuste kirjutajate vahel välja 12 Aloe Vera geeli. Sobivate kirjutiste puudumisel jäävad lisaauhinnad välja loosimata.

6. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
7. Kampaanias osalevad kõik Taula Pharma OÜ poolt turustatavad tooted, millel on kampaania kleeps.
8. Kampaanias osalemiseks peab osaleja ostma kampaania kleepsuga tootepaki, ja täitma kõik allpool olevad lahtrid:

9. Registreerimisega kinnitab kampaanias osaleja oma isikuandmete õigsust, soovi osaleda kampaanias ning kampaania reeglitest kinnipidamist. Esitatud isikuandmed on kaitstud ja neid töödeldakse andmete kogumiseks, analüüsimiseks, toodete pakkumiste tegemiseks, küsitluste korraldamiseks ja loosimiste läbiviimiseks.
10. Iga unikaalne loosikoodi number saab kampaanias osaleda vaid üks kord.
11. Kampaania auhinnaks on 50.- € väärtuses võitja poolt valitud tooteid Taula Pharma OÜ e-poest.
12. Kampaania auhinda ei maksta välja sularahas.
13. Auhinna loosimised toimuvad järgmise kuu esimestel nädalatel.
14. Auhinna võitjaid teavitatakse telefoni või e-maili teel. Võitjate nimed avaldatakse Taula Pharma OÜ kodulehel www.taulapharma.ee. Kui auhinna võitjaga ei ole võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 5 tööpäeva jooksul, siis loositakse välja uus võitja.
15. Auhinna kättesaamise aluseks on kampaania võidukoodiga pakendi esitamine korraldajale. Ilma kampaania pakendi esitamiseta auhinda ei väljastata.
16. Auhinna saab kätte SmartPOSTi teel peale võidukoodiga pakendi saatmist Taula Pharma OÜ esindusse (posti teel või skaneeritult e-posti teel).
17. Auhinna saab kätte 10 tööpäeva jooksul alates võidu loosimise kuupäevast.
18. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui Kampaanias osaleja on eiranud Kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada 5 tööpäeva jooksul või auhinda üle anda eelnevalt kokkulepitud tingimustel.
19. Kampaaniast ei tohi osa võtta Taula Pharma OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
20. Kampaania kohta saab lisainfot info@taulapharma.ee või telefonil 555 13 134.